Dodany: 2011-08-04 08:36:31

 

Jak zostać architektemW życiu każdego człowieka przychodzi moment, kiedy musi on zdecydować się na wybór kierunku w którym chce dalej działać. Tak więc części z nas decyduje się związać z zawodem który będzie nie tylko dochodowy, ale przede wszystkim fajny i będziemy robić to co lubimy.

 

Takim właśnie zawodem jest zawód, który wykonuje architekt olsztyn. Żeby jednak zostać architektem tak naprawdę trzeba przejść przez bardzo długa i męczącą drogę. Przede wszystkim trzeba udać się na studia architektoniczne, które już na wstępnie sprawdza nasze zdolności poprzez egzamin wstępny z rysunku itp.

 

Architekt olsztyn, to osoba, która przeszła ten egzamin bez problemu i mogła zacząć studia na architektonice. Później musimy przebrnąć przez studia, gdzie kilka rodzajów rysunków, grafika inżynierska i wiele innych przedmiotów powodują, że sen jest nam spędzany z powiek. Jak uważa architekt olsztyn, to droga na studiach się nie kończy. Jako młody inżynier musimy odbyć 3letnią praktykę w jakimś biurze architektonicznym (rok na budowie i 2 lata w pracowni) potem możemy próbować zdać egzamin na architekta przeprowadzany przez Izbę Architektów RP..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zostać architektem
Nick: