Dodany: 2012-01-16 13:13:18

Obowiązki geodetyDo podstawowych obowiązków jakie podczas swej pracy wykonuje geodeta Wrocław należy przede wszystkim rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań zleconych przez inwestora a więc również bezwzględne informowanie go o wszelkich odstępstwach od norm prawa budowlanego odnoszącego się do wytyczanych granic nieruchomości, zwłaszcza gdy będzie to działka rolna, której należy wyznaczyć granice.

 

Sytuacja, która może denerwować przyszłych inwestorów to przede wszystkim wyznaczenie granic nieruchomości poprzez wbicie nieodpowiednich słupków. Często materiałem z których zostały stworzone jest drewno, a więc bardzo łatwo się ich pozbyć co w konsekwencji sprawia, że występować będzie kolejny raz konieczność wyznaczenia granic nieruchomości.

 

A za tą właśnie czynność dodatkową gażę pobierze inny geodeta Wrocław do którego zwrócimy się o pomoc. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, choć nieścisłości w polskim prawie pozwalają na łamanie norm a to z kolei powoduje narażenie klienta na dodatkowe, często nie małe koszty. Dlatego też geodeta Wrocław powinien być wybierany bardzo skrupulatnie. Dobrze kiedy w tej kwestii możemy liczyć na pomoc znajomych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obowiązki geodety
Nick: