Dodany: 2012-01-16 12:26:10

Kim jest geodetaZawód jakim jest geodeta Wrocław to profesja której wykonywanie wiąże się z posiadaniem odpowiedniego doświadczenia, wiedzy, jak i umiejętności dokonywania różnego typu pomiarów powierzchni gruntów przeznaczonych pod inwestycję.

 

Tak więc w skrócie geodeta Wrocław to osoba odpowiedzialna za wykonanie pomiarów inwestycyjnych oraz adaptacyjnych różnego rodzaju powierzchni a więc zarówno rolnych które będzie można przekształcić na tereny budowlane w przyszłości jak również i gotowe, przeznaczone pod daną inwestycję działki budowlane. Wszelkie czynności związane z powyższym musi wykonać przy pomocy specjalistycznego sprzętu geodezyjnego a następnie przeniesienie ich na mapki geodezyjne, będące podstawą do rozpoczęcia inwestycji.

 

Oczywiście to nie wszystko co może w zakresie swych kompetencji wykonywać geodeta Wrocław. Jest to osoba, która może zająć się również naniesieniem na grunty wybranych obiektów co w znacznym stopniu ułatwia i przyśpiesza każdą budowlaną inwestycję. Może też zająć się jej odbiorem, jeśli inwestor wyrazi na to zgodę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kim jest geodeta
Nick: