Dodany: 2011-06-03 14:54:08

Kupić czy wynająć mieszkanie Być na swoim czy utrzymywać innych? To odwieczne pytanie zadają sobie Ci, którzy chcą mieć własne cztery ściany. By nie zadłużać się w banku na 30 lat i płacić odsetek, większość z nas decyduje się na wynajem mieszkania olsztyn.

 

Myślimy, że płacąc co miesiąc daną kwotę właścicielowi mieszkania olsztyn mamy z głowy kredyt i odsetki. Gdyby jednak wszystko dobrze przeliczyć, lepiej jest zaciągnąć pożyczkę i spłacać swoje własne M4. Korzyści z tego jest więcej niż z wynajmu. Po pierwsze, mieszkanie, które spłacamy jest naszą własnością, możemy w nim zrobić prawie wszystko- urządzić je tak jak sobie wymarzyliśmy, pomalować na kolory, które sobie wyśniliśmy a wreszcie, nie dzielić go z innymi, obcymi współlokatorami.

 

Po drugie, z naszego własnego mieszkania olsztyn nikt nas nie wyrzuci a wynajmując stancję, robimy to na określony czas i ciągle żyjemy ze świadomością, że ten okres minie i znów będziemy musieli szukać nowego miejsca do życia. Rachunek jest prosty, czy płacenie czynszu czy spłacanie kredytu to i tak i tak wydawanie pieniędzy, więc lepiej jest je przeznaczyć na coś swojego niż fundować komuś co miesiąc dobry zastrzyk gotówki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kupić czy wynająć mieszkanie
Nick: