Dodany: 2012-01-16 11:47:21

Obrót nieruchomościamiObrót nieruchomościami to dziedzina w której konieczne jest posiadanie odpowiednich zezwoleń jak również ukończenia studiów, najlepiej prawniczych o specjalizacji nieruchomości Olsztyn.

 

Konieczna będzie również licencja potwierdzająca prowadzenia biura obrotu nieruchomościami. Jedynie wtedy działalność polegająca na sprzedaży i pośrednictwie w zakupie i sprzedaży nieruchomości Olsztyn będzie mogła być prowadzona zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Pomimo, że wydaje się to naturalne obrót nieruchomościami to dziedzina dosyć trudna, zwłaszcza obecnie w dobie spowolnienia gospodarczego, które jak nigdzie indziej coraz bardziej zaczyna dotykać sprzedaż nieruchomości komercyjnych, niekomercyjnych jak również gruntowych.

 

Obecne poziomy cenowe, pomimo niedawnego spadku o 15% nadal są na bardzo wysokich poziomach. Co więcej zaostrzenie polityki kredytowej przez banki spowodowało, że każdy szuka interesujących go nieruchomości Olsztyn na własną rękę a nie przez biuro obrotu nieruchomościami, gdzie praktycznie za wszystko trzeba zapłacić, poczynając już od uzyskania dostępu do ofert..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obrót nieruchomościami
Nick: