Dodany: 2011-08-04 09:10:02

 

Jak założyć biuro architektoniczneW współczesnych czasach każda młoda osoba dąży do zakładania jakiś swoich własnych działalności i działaniu w tym kierunku. Moim zdaniem jest to naprawdę bardzo fajna sprawa, która zdecydowanie korzystnie wpływa na nasze życie.

 

architekt olsztyn, to osoba, która posiada swoje biuro architektoniczne, ale jak sam mówi, założenie tego biura to istna katorga. Najpierw trzeba było skończyć studia architektury, gdzie jak podkreśla architekt olsztyn, to wcale nie jest tak łatwo i kolorowo. Następnie po skończonych studiach i jak to mówią zdobyciu „suchego wykształcenia” trzeba było nabrać doświadczenia w zawodzie. Stąd trzeba odbyć 3letnia praktykę w jakimś biurze architektonicznym, gdzie pierwszy rok trzeba spędzić na budowie.

 

Później (po skończonej praktyce) musimy podejść do egzaminu państwowego po zdaniu którego dostajemy uprawnienia na wykonywanie projektów etc. jak już się z tym uporamy, to czas udać się do Urzędu Pracy i tam zgłosić swoją gotowość do założenia własnej działalności. Architekt olsztyn, to osoba która wie jak ciężko jest mieć swoje biuro, więc warto się nad tym poważnie zastanowić….

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak założyć biuro architektoniczne
Nick: