Dodany: 2012-01-16 13:29:16

Czym jest podział nieruchomościGeodezja oraz Kartografia to dwie dyscypliny bez których tak naprawdę nie mogłaby zostać zrealizowana żadna inwestycja w nieruchomości. To właśnie na podstawie map mogą powstać określone nieruchomości, które geodeta Wrocław podzieli zgodnie z ogólnie przyjętym podziałem na dwa najważniejsze ich typy: nieruchomości komercyjne jak również niekomercyjne.

 

Pomimo, że w pierwszym momencie ich nazwy nic nam nie mówią to jednak bardzo łatwo można znaleźć rozwiązanie, pomoże je znaleźć chociażby geodeta Wrocław. Różnice polegają bowiem na tym, że nieruchomości komercyjne to wszystkie te, które przeznaczone są na sprzedaż lub wynajem pod działalność gospodarczą będącą jednocześnie działalnością pozarolniczą podczas gdy nieruchomości niekomercyjne to wszystkie te, które można nabyć bądź też wynająć jedynie w celach mieszkalnych, gdzie nie będzie prowadzona działalność gospodarcza.

 

Innym podziałem, który również musi znać geodeta Wrocław są to nieruchomości lokalowe oraz gruntowe na których mogą znajdować się właśnie nieruchomości komercyjne bądź niekomercyjne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest podział nieruchomości
Nick: