Dodany: 2012-01-16 11:57:46

Jak zostać agentem nieruchomościZostanie pośrednikiem w obrocie nieruchomościami może wydawać się sprawą prostą i mało skomplikowaną. Tak jednak nie jest. Osoba, która chce prowadzić biuro nieruchomości Olsztyn musi posiadać odpowiednie wykształcenie- studia wyższe na kierunku pośrednictwo nieruchomości jak też podyplomowe.

 

Widać już na starcie, że sprawa prosta nie jest a to jeszcze nie wszystko. Aby móc kojarzyć transakcje, a więc być osobą odpowiedzialną za kojarzenie ofert konieczna jest oczywiście odpowiednia licencja. Aby ją otrzymać konieczne jest zdanie państwowego egzaminu jak również odbyć dwuletnią praktykę w biurze obrotu nieruchomości. Czynność ta musi być oczywiście wykonane przez pośrednika nieruchomości Olsztyn jeszcze przed staraniem się o licencję na zostanie pośrednikiem.

 

Bardzo podobnie sytuacja wygląda w przypadku zawodów pobocznych jakim jest rzeczoznawca oraz zarządca nieruchomości Olsztyn. Aby poznać więcej szczegółów nt. temat konieczne jest zapoznanie się z ustawą gospodarka nieruchomościami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zostać agentem nieruchomości
Nick: