Dodany: 2012-01-16 13:35:12

Czym są pomiary powykonawczeOdbiór nieruchomości to dla wielu inwestorów rzecz najważniejsza. Przed czynnością tą konieczne są jednak pomiary powykonawcze, które wykona geodeta Wrocław z którego usług korzystaliśmy już wcześniej, kiedy przygotowywane były mapki z naniesieniem wszystkich punktów jakie na terenie posesji mają się znaleźć.

 

Ich zadaniem jest bowiem porównanie stanu faktycznego nowo powstałej nieruchomości z planami które przygotował geodeta Wrocław. Mają one więc za zadanie wykluczyć wszelkie niedociągnięcia związane z budową jak również problematyką wykonania niezbędnych instalacji, aby ostateczny odbiór mógł odbyć się bez najmniejszych przeszkód i nie wyniknęły nieprzewidziane skutki prawne wiążące się z poniesieniem przez inwestora dodatkowych kosztów, związanych z przekroczeniem dopuszczalnych norm.

 

Tak czy inaczej, niezależnie od tego jaką nieruchomość jest budowana konieczne będzie dokonanie pomiarów powykonawczych, które wykona geodeta Wrocław. O tym musi pamiętać każdy inwestor a więc zarówno osoba fizyczna jak i firma..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są pomiary powykonawcze
Nick: