Dodany: 2012-01-16 13:46:32

Czym jest aktualizacja map zasadniczychBudowa nieruchomości, niezależnie od tego czy będzie to budynek przeznaczony do zamieszkania (dom) czy też na cele komercyjne musi posiadać odpowiednią dokumentację. Konieczna będzie więc mapa do celów projektowych, którą wykonać musi geodeta Wrocław, aby inwestor mógł rozpocząć swą inwestycję.

 

Niekiedy zdarza się również, że mapa traci swą wartość i musi zostać zaktualizowana. Jest to swoistego rodzaju ukłon w stronę inwestora, który w późniejszym terminie chce rozpocząć inwestycję oraz została ona w niektórych częściach zmieniona. By nie wykonywać wszystkiego od nowa geodeta Wrocław musi wykonać jej aktualizację.

 

Może to uczynić na bazie już istniejącej,. co nie tylko zmniejsza czas lecz również koszty, które ponosi inwestor. Oczywiście musi ją również zatwierdzić własnoręcznym podpisem jak również oddać do dyspozycji zamawiającego również jej kopie, na podstawie której będzie można uzyskać pozwolenie na budowę. Pomimo, że czynności te dla takich osób jak geodeta Wrocław nie stanowią większego problemu, to już nie raz przekonaliśmy się jak wygląda cała procedura wydawania pozwoleń na budowę. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest aktualizacja map zasadniczych
Nick: