Dodany: 2011-06-03 15:24:27

Czym charakteryzują się mieszkaniaMieszkania olsztyn, są często nazywane przez rodowitych „mieściuchów” ich domem. Osobiście nie zgadzam się z czymś takim i uważam, że dom, to nasza wyłączność, a nie jakieś M4 w bloku.

 

Mieszkania w bloku, może są wygodne, ponieważ znajdują się w mieście, przez co mamy ciągły dostęp do życia i do jakiś sklepów etc, ale coś takiego jak mieszkania w bloku mają bardzo dużo wad. Moim zdaniem mieszkania olsztyn w bloku, to przede wszystkim bark należytej intymności i prywatności, ponieważ sąsiad z naprzeciwka zawsze może nasz obserwować. Poza tym mieszkania olsztyn w bloku to niestety nie ten sam komfort i wygoda co mieszkanie w domku jednorodzinnym.

 

Charakterystyczną rzeczą związaną z mieszkaniem w bloku jest to, że w przypadku braku garażu musimy toczyć ciągłą walkę o miejsca parkingowe z innymi mieszkańcami. Jak widać, mieszkanie w bloku nie daje nam nic poza bliskością z miastem i tym, ze wszystko jest na miejscu. Jest to moje subiektywne zdanie, z którym nie każdy musi się zgadzać, ponieważ, każdy z nas ma swoje zdanie na ten temat..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym charakteryzują się mieszkania
Nick: